Bohaterowie ♥

Czas na opowiadanie. Koniec końców, po to założyłam tego bloga. Na przystawkę bohaterowie

W Rolach Głównych ♥ 


Joe Lana Smith
Joe jest bardzo miłą i sympatyczną nastolatką.Ma 14 lat. Nie pali, nie pije, tylko swoich czasów miała problemy z nauką, ale teraz już wszystko jest na swoim miejscu jeśli chodzi o status szkolny. Twierdzi, że może i jest mądra,ale co z tego skoro nie ma szczęścia w miłości. Joe jest romantyczką i bardzo łatwo się zakochuje przez co często cierpi. Kocha muzykę, gra na wielu instrumentach, ale w jej sercu zawsze będzie jedno marzenie - być sławną wokalistką. To śpiew zawsze najbardziej lubi. Mieszka z mamą i bratem w Polsce. Ma jedną przyjaciółkę - jej przyrodnią siostrę, która mieszka w Londynie wraz z ojcem, który jest Brytyjczykiem, tylko mama Joe jest Polką. Joe utrzymuje z siostrą kontakty wirtualne i jeździ do niej na wakacje, są ze sobą bardzo zżyte. Uwielbia Oreo☻
Ellie Jordan Smith

Siostra Joe, ma 16 lat.Jak siostra jest przemiła i sympatyczna, ale potrafi bronić własnego zdania i kłócić się jak trzeba. Ellie ma wielu przyjaciół, ale jej ulubioną osobą na ziemi jest jej siostra. El gra na gitarze i czasem lubi pośpiewać, ale nie ma ambicji związanych z tym fachem jak Joe. Ma psa, który wabi się Snickers. W szkole nie idzie jej zbyt dobrze. Kiedy Joe przyjeżdża na wakacje pomaga El w nadrabianiu zaległości, bo mimo to, że El jest starsza, to ma bardzo podobny poziom nauczania w szkole jak Joe. Oprócz Joe, przyjaźni się też z Skyler .Skyler Jennifer Licley
Jest przyjaciółką Ellie. Ma 15 lat. Jest bardzo dobra i kochana, ale czasem 'pyskata' . Jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej 'pożądanych' lasek w swoim liceum. Jest bardzo uzdolniona plastycznie oraz kocha taniec.Poznała Joe na wakacjach, również bardzo się polubiły. Sky jest perfekcjonistką, jej rodzina jest rodzina jest rodziną 'statystyczną' czyli taką jak mówi się, że rodzina powinna być. Mama w domu sprząta i gotuje. Tato trzepie grubą flotę, bo jest politykiem z wyższej sfery. Ma wrednego, ale kochanego starszego brata, który podkochuje się w pewnej z jej koleżanek...


Harry Edward Styles
Harry... Harry'ego wszyscy znają co tu dużo mówić. Kochany 19-to letni chłopak, myśli, że wie czego chce w życiu, ale sam nie jest do końca tego pewien. Od pewnego czasu singiel, kiedyś bał się aby nie złamać serca kobiecie, a teraz boi się by to ona nie złamała jego serca, bo gdy Harry raz się zakocha to już na zawsze. Często jest zadręczony swoją pracą,lecz w gruncie rzeczy kocha to co robi...

 Niall James Horan
Niall'a także wszyscy znają. Uroczy, żarłoczny blondynek.Ma jeszcze 19 lat. Tak jak Harry singiel, choć od pewnego czasu podoba mu się pewna dziewczyna, nie jest pewien swoich uczuć do niej, wiec się nie wychyla. Denerwuje się gdy mówią o nim 'Brytyjczyk', mieszka w Londynie, ale nadal jest Irlandczykiem, z resztą najsłodszym w historii człowieka.
Zayn Javvad Malik
Zayn jest cholernie seksowny i nie bez powodu zajęty przez pewną szczęściarę - Perrie. Pezz tak samo jak Zayn jest cudowna,ale wracając do Zayn'a. Ma 20 lat , jest bardzo nie przewidywalny. Zayn to Zayn. Raz palnie głupotę zupełnie bez sensu, a raz myśl bardzo głęboką, prosto z serca. Z chwili na chwilę można zauważyć, że staje się coraz bardziej romantyczny, tylko dla niej.

Liam James Payne

Liam też jest boski i także ma niesamowitą dziewczynę, tancerkę - Danielle. Liam mimo, że ma 19 lat, zachowuje się najdojrzalej z całego zespołu. Robi za tatusia, który wszystkiego dopilnuje, ale to nie znaczy, że nie potrafi się bawić, bo potrafi.Twierdzi, że zrobiłby wszystko dla swojej ukochanej, czyż to nie urocze?


Louis William Tomlinson
Lou jest najstarszy i najbardziej dziecinny z zespołu, ale nie da się go nie kochać.Jest zabawnym 21-latkiem. Ma wspaniałą dziewczynę - Eleonor. Kocha ją z całego serca, robi dla niej wszystko. Jest piękny nie tylko na zewnątrz, ale także w środku, a to jest najważniejsze. Twierdzi, że to, że zarabia dużo pieniędzy, jest dobre, bo może pomagać finansowo swojej mamie.Naprawdę nazywa się Louis Troy Austin,ale przyjął nazwisko po ojczymie.


 Charlotte (Lottie) Tomlinson

Piętnastoletka z charakterem. Siostra Louisa, ma też 3 siostry.
Félicité,która jest o 2 lata młodsza oraz siostry bliźniaczki Daisy&Phoebe. Urodziła się w Doncaster,ale przeprowadziła się wraz z mamą tatą i siostrami,żeby być bliżej brata.Od niedawna przyjaźni się z Ellie Joe i Sky,ale ma nadzieje,że pozna jeszcze wielu ciekawych ludzi.(...)


Agnes (Giggie) Melanie Nexis Alexandra (Lexxie) Eveline Melanie-Cray

Agnes i Alexandra mają po 16 lat, są najlepszymi przyjaciółkami od 5-tego roku życia.Zawsze wszędzie chodzą razem. Nawet mieszkają razem (w internacie) Pochodzą z Hiszpanii.Chcą założyć zespół,ale szukają 2 wokalistek. Uwielbiają One Direction, Little mix, Cher Lloyd i Ed'a Sheeran'a.(...)


Jill Natalie Hopher 

Ma 16 lat, tak jak Joe i Lottie jest nowa w szkole. Ma chorego brata,przez co nie ma zbytnio czasu,bo musi pomagać mamie przy opiece nad nim.Życie dało jej sporego kopa,odkryje swoją "moc" nie wiedząc co dalej.(...)

Elena Tina Thomson

 
Ma 17 lat, nie zdała 2 razy.Uważa się za Directioner, ale to tylko Directionator.Ma chłopaka który ma 25 lat.Sądzi,ze może mieć wszystko,lecz się myli.(...)


 

Brak komentarzy: